CastleMuOnline

The Best MuOnlineServer Ever Seen!!!

Kosmyn dami ban pe forum! Ca te incurc!

Distribuiți
    Tupac
    Admin Forum
    Admin Forum

Data de înscriere : 26/05/2008
    Varsta : 28
    Localizare : Peste Lume!

Kosmyn dami ban pe forum! Ca te incurc!

Mesaj  Tupac la data de Sam Iun 14, 2008 4:52 pm

Dami Kosmyn ban pe forum cit doresti si scapi de me daca socoti ca iti faci lucrul bine si eu nu app dami ban eu nujtiu ce am procedat rau acolo la topicu ala!

Oricum eu nu contez ca am facut forumul nici ca sunt admin doar fac un bine sa nu se faca spamm pe forum si sa inteleaga lumea dc are ban si dc nu!

Eu nu voi face nici un rau acestui forum!

dami ban...........si Adio te credeam membru bun in echipa dar vad ca doresti sa fii mai sus ca toti!

Respect All Basketball

Admin Forum
    Admin Forum

Data de înscriere : 02/06/2008
    Varsta : 32
    Localizare : Oradea

Re: Kosmyn dami ban pe forum! Ca te incurc!

Mesaj  Uscat la data de Sam Iun 14, 2008 4:56 pm

are dreptate tupac...si de mine te legi inainte sa fi citit macar despre ce fu vorba la faza cu andreea....
    nsh ce ai patiti de esti asa razvratit.....

ps:nordexpert nici macar nu a pus print cu andreea si ia dat ban.
    dupa ce lam prins in mu si iam zis atunci a pus printu asa ca move on.

te sustin tupac....my bro

>>> Tupac Very Happy
    puyak
    Member CastleMu
    Member CastleMu

Data de înscriere : 03/06/2008

Mesaj  puyak la data de Sam Iun 14, 2008 5:00 pm

pfffff ..... glumesti nu ?Neutral loool nu exista asa ceva mah Smile esti cel mai tare Admin de pe forum Very Happy si faci dreptate ... chiar dak e prieten sau altceva... faci cu zice regulamentu Very Happy ca asa ar face orice admin ... Eu nu vreau sa iei nici Ban nici sa pleci Mad Mad

cand jucam eu pe 1.04H KoSmyn era Player ... asa ca 2Pac stai aici Very Happy Ionut decide despre admini Very Happy
    Tupac
    Admin Forum
    Admin Forum

Mesaj  Tupac la data de Sam Iun 14, 2008 5:00 pm

daca a dorit sami schimbe parerea despre el a reusit si daca a vrut sa ma supere la fel! eu nu ma socot rege si nici dumnezeu ori mai stiu eu in p**a dar cind vad cite o persoana din astea ca din musca face un cal app imi vine sa *********** pe ei! dar eu as dori sa vad ce am facut rau daca am inchis topicu ala! a fost rau daca eam lamurit lui ala cum sa posteze! in fine ce sa spun Kosmyne in genunchi la nimeni nu ma pun!

Si nu doresti sa ma Respectati cu sila! ma Respecta cine doreste si il Respect dublu pe ala!

Iubesc eu prietenii care se simt cu adevarat prietenii!

Member CastleMu
    Member CastleMu

Data de înscriere : 04/06/2008
    Varsta : 26

Mesaj  Andreea la data de Sam Iun 14, 2008 5:15 pm

Tupac tu vrei batut?? adika lasi adminu pentru unu din ala? Fii serios mai.. el ar trebui sa faca asta. Stiu k aici n`am nici un drept sa ma bag.. dar Kosmyn s`a bagat ca musca-n ** .... nici nu stie despre ce a fost vrorba.. rank nu vroia sa faca k e admin ... probabil vroia sa`si faca simtita prezenta.. sa fie si el bagat in seama. Astfel de oameni mai bine nu`i bagi in seama. Nu mai zi prostii de astea. Eu te sustin.

P.S: Sigur o sa zica k avem relatii =)))
    puyak
    Member CastleMu
    Member CastleMu

Data de înscriere : 03/06/2008

Mesaj  puyak la data de Sam Iun 14, 2008 5:39 pm

2Pac eu te sustin si te Respect Fratzica cheers trebuie sa intelegi ca lumea te invidiaza ca nu este ca tine ... motiv de cearta ... si vor sa arate ca e mai bun ca tine lol! asta nu o sa se intample atat timp cat tu esti aici Very Happy nu te lu`a dupa vorbele la altii Smile)) ca no sa fie ca tine Very Happy
    ovidius
    Member CastleMu
    Member CastleMu

Data de înscriere : 06/06/2008
    Varsta : 24
    Localizare : Tg-Jiu

Mesaj  ovidius la data de Sam Iun 14, 2008 9:40 pm

poi ce ai patit 2pac oricum eu te sustin

KoSMyN
    Admin Forum
    Admin Forum

Data de înscriere : 04/06/2008
    Varsta : 27
    Localizare : Undeva in Romania

Mesaj  KoSMyN la data de Sam Iun 14, 2008 11:11 pm

Ma tupac ma,ti-am zis eu tie ceva,cn face acu din tantar armasar.Sau ai vrut sa demonstrezi cu asta.Ai vazut k ti-am zis k de tine imi place cel mai mult ca te ocupi de forum,nu ti-am zis eu tie nik k nu esti bun.Da acu crek faci la urs sa stii tu...nu mai are rost sa vb.
    Sincer de tine mi-a placut,dar faci ce vrei,eu unul te rog sa ramai,dar faci ce vrei.Btw nu vad ce am facut dak ti-am zis sa nu inchizi toate topicurile pt k poate mai vrea si altcv sa dea cate un reply.Ma rog oi fi inteles cum oi fi vrut tu.Sper sa te razgandesti.Mult noroc.

P.S Zimi si mie unde am zis eu k imi fac treaba buna si k vreau sa fiu sus si k iti voi da ban.Pai cine e aci ..... ?Tot eu sunt,faci topicuri dastea ce sa demonstrezi?K vreau eu sa te banez sau dastea?cati ani ai ma de esti in stare sa faci chestii dastea.Pff ce`ati ajuns ma,la un joc sa va atacati atata...Nu`i nik dak e de faci faze dastea,o sa`i urmez si eu pe rasty,pe nasti si care au mai fost.Cu oameni ca tine nu am ce cauta aci.Totusi ast un reply din partea ta sa ma lamuresti makr ce-a fost asta.
    Tupac
    Admin Forum
    Admin Forum

Mesaj  Tupac la data de Dum Iun 15, 2008 12:15 pm

intrun fel Kosmyn daca te uiti atent la un mesaj app iesa ca eu am forumul si ca inchid fac ce doresc bla bla si intrun fel ai vrut sa spui ca ma laud ca am facut forumul eu nu sunt din ala me numi place vb din astea oricum sa inchis descutia aici si gata!

Continut sponsorizat

Mesaj  Continut sponsorizat

Acum este: Dum Mai 27, 2018 7:16 pm