CastleMuOnline

The Best MuOnlineServer Ever Seen!!!

[AlphaBk] [Pk Arena]

Distribuiți
    cimeghu
    Member CastleMu
    Member CastleMu

Data de înscriere : 14/06/2008
    Varsta : 29
    Localizare : Timisoara

[AlphaBk] [Pk Arena]

Mesaj  cimeghu la data de Sam Iun 14, 2008 8:06 pm

@@SWAT@@
    Admin Forum
    Admin Forum

Data de înscriere : 26/05/2008
    Varsta : 27

Re: [AlphaBk] [Pk Arena]

Mesaj  @@SWAT@@ la data de Sam Iun 14, 2008 8:36 pm

AlphaBk ban 5zi
    puyak
    Member CastleMu
    Member CastleMu

Data de înscriere : 03/06/2008

Mesaj  puyak la data de Sam Iun 14, 2008 8:45 pm

AlphaBk iar nu ma asculti nici tu confused confused

KoSMyN
    Admin Forum
    Admin Forum

Data de înscriere : 04/06/2008
    Varsta : 28
    Localizare : Undeva in Romania

Mesaj  KoSMyN la data de Sam Iun 14, 2008 8:58 pm

puyak la urm post dat aiurea ai ban pe forum 5 zile.Nu mai dati daor de dragul rankului.Pot sa stiu si eu ce ai vrut sa zici prin postul asta?
    puyak
    Member CastleMu
    Member CastleMu

Mesaj  puyak la data de Sam Iun 14, 2008 9:25 pm

post edita de Admin .Comentul asta nu are nici o treaba cu topicul asta.Am sa va rog sa va abtineti la comenturi si flameuri ca va banez.

KoSMyN
    Admin Forum
    Admin Forum

Mesaj  KoSMyN la data de Sam Iun 14, 2008 11:03 pm

puyak din cate imi amintesc de tine nu am auzit.Sincer nu`mi aduc aminte sa fi zis nimeni nik rau de tine,nu stiu dc o dai acu la intors.Sincer v-am cam lasat mult si de accea te las si acu.Eu doar ti-am zis k nu trebuie sa dai tu nici un reply pt k nu esti admin sa zici ceva.Este topicul pt un admin,doar un admin sau in cel mai rau caz adminii trebuie sa raspunda.

Dak vroiai sa`i zici ceva ii dadeai unh pm,nu sa dai aci.Impotriva ta nu m-am intors,dak ar fi sa imi bat capul cu toti astea ca tine(care uita cum jigneste pe cnv pe un forum) as ajunge la balamuc iti zic eu.Recunosc k dak as pune mana pe tine ti-as rupe gatu.Prob esti vreun slabanog ceva care te spargi aci la noi.Nu te uiti k a trecut viata pe langa tine?
    Nici nu ma intereseaza parerea ta ce crezi despre mine,era eu sa zic unde ma doare de tine,dar sa nu vorbesc urat.

Ai zis k mi-ai luat apararea mie.mai omule este a 2 -a oara cand iti vad nickul tie,habar nu am cine esti...Prob daia nici nu am ajuns sa te cunosc,de louser ce esti.

P.S - Te rog zimi cn a zis de mine k sunt fraer,chiar sunt curios.Sper sa raspunzi pana maine,k dupa aceea vei fi banat;)Viata buna
    puyak
    Member CastleMu
    Member CastleMu

Mesaj  puyak la data de Dum Iun 15, 2008 11:42 pm

Smile))) Smile)) mi`ai rupe gatu?Smile))) vezi ce zici KoSmyNe ca te`ai ridicat prea tare nu crezi? cine zicea despre tine... nu e treaba ta:P nu o sa repet greseala Smile nu ma cunosti? gandeste inca 1:D astia ca mine? hmm.. vrei sa zici astia ca tine :-j stai linistit nu ma impresioneaza curaju si excelenta ta data de odata asa .... nu ai zis nimik rau de mine ooo da:-j ... cum se face ca cand era S3E1 cand erai player
    1.Nu te ridicai prea tare ca acuma
    2.de odata te`ai trezit omu excelent cu 10 facultati +Zeu

iar cum sa intamplat dupa ce ai luat admin te`ai schimbat asa deodata toata lumea era f.r.a.i.e.r.a iar KoSmyN ..hmm nu calcati pe langa el .... vezi tu dak is un slabanog si altceva ce ai putea sa imi faci ?Smile oameni care se ascund dupa vorbe is mancati in 90 ... asa ca lasa smecheria si astea Smile aaa si inca ceva:) din cauza ta si a lui IceAge am luat eu ban ip data trecuta aiurea Smile ca va rupeam mufele cu tot cu seturile voastre full Smile doar atat:) "i don't like you that's all" iar acuma fa ce vrei Smile oricum ti`am mai zis... esti un 0 .... Viata buna Zeule:P

PS: dami ban acuma Smile ca asa se procedeaza mai nou ... stai linistit nu o sa iti zic cine sunt ...

KoSMyN
    Admin Forum
    Admin Forum

Mesaj  KoSMyN la data de Lun Iun 16, 2008 9:25 am

Pai ma omule,mi se pare un lucru normal ca atunci cand cnv vine nou pe srv sa fie un simplu player.Zimi si mie dak tu ai fost dinaintea mea,dc nu esti si tu acu langa mine sau stiu eu ce.Datorita faptului k nu stii sa vb,nu esti educat si alte multe lucruri pe care nu le insir.Eu ti-am zis nu are rost sa ma cert pt k as faceo in fata unui monitor si mi se pare aiurea.
    Nici nu ma intereseaza cn ai fost sau cn esti^^.Ca sa`l citersc pe nimeni altul k auzii acu intr`o melodie:)))Esti genul de baiat terorizat de cocalari lol! .Eu te las in pace,dak prob si in viata real esti un louser,dc sa nu`ti fac pe plac sa fi si tu bagabontel aci.
    Ban nu`ti dau pentru k nu sunt dala cu obrazul stramb si te las in pace,pt k stiu k la vorbit spune`ti numai aiureli fara sa va dati seama.

P.S - Dak vrei sa mai discutam pe aceasta tema,faci un topic nou,pt k aci o dam in flodat si sterg mesajele.Si ink ceva vreau sa`mi zici numele alora care ziceau k`s fraer,pt k eu nu tin minte asa ceva.Prob daia nici nu ai zis acuma pt k nu este adevarat,doar bagi tu asa de la tine.Te-am pupat si ai grija de tine.

Continut sponsorizat

Mesaj  Continut sponsorizat

Acum este: Sam Sept 22, 2018 12:01 pm