CastleMuOnline

The Best MuOnlineServer Ever Seen!!!

Ionutz...!! iati frate admin seriosi...!!!

Distribuiți

mik1sm
    Member CastleMu
    Member CastleMu

Data de înscriere : 10/06/2008

Ionutz...!! iati frate admin seriosi...!!!

Mesaj  mik1sm la data de Lun Iun 16, 2008 12:31 pm

Man... Uitate si tu la primu comment alu Kosmyn ala... pai cum sa nu ii dea ban ca eu de aia iam zis asa Lu Fre3aky pt ca era nonstop pk pe mine nu ma puteam ridica de jos... !! ea imi zice ca o dore nush unde nici acolo.. ca ea are puncte... pai asa merge pe aici ? ai pcte faci ce vrei pe server? fain ma... sper sa iti tina serveru.. in ritmu asta... si ink ceva poze cand ma injura ea.. nu pune? intreaba pe server decate ori era scris pe server /post veniti arena 79 34 sa il vedeti pe noobu de minuputza (pe mine ma cheama m1kidutza) cum sta jos... si faze din alea /post miky sezi... /post miky cauta exp pe jos.... pai asta e server? regulile is aceleasi pt toti.. indiferent ca are pcte sau nu ...!!! Dar tu sti e serveru tau ... !! Na Bafta... crek ca ma las de severu tau... ca cu regulile astea.. nu o sa se mai prea apuce nimeni.. Smile

deyutu
    Member CastleMu
    Member CastleMu

Data de înscriere : 09/06/2008
    Varsta : 22

Re: Ionutz...!! iati frate admin seriosi...!!!

Mesaj  deyutu la data de Lun Iun 16, 2008 3:11 pm

nu ma bag dar fr3aky[andreea] e cam inervanta ..isi bate joc de playeri ...si de mine sia batut joc si am postat cand ma face
    ***** dar...nimeni nimika...ban NU
    Dar inschimb dincauza iei am luat si io ban odata....Si Kosmyn odata zice cai da ban odata ca nui mai da BAN ..fugea dupa mine sa faca PK ..am postat 2 poze cum ma omorat dar....Nimeni nimika...Ban NU...e bine ca ai pus webshop dar asa toti injura fac ce vreau si isi scot BANU
    de pe webshop

EDIT:
    deyutu a scris:nu ma bag dar fr3aky[andreea] e cam inervanta ..isi bate joc de playeri ...si de mine sia batut joc si am postat cand ma face
    ***** dar...nimeni nimika...ban NU
    Dar inschimb dincauza iei am luat si io ban odata....Si Kosmyn odata zice cai da ban odata ca nui mai da BAN ..fugea dupa mine sa faca PK ..am postat 2 poze cum ma omorat dar....Nimeni nimika...Ban NU...e bine ca ai pus webshop dar asa toti injura fac ce vreau si isi scot BANU
    de pe webshop
    ....acuma fie tu esty adminu mare by.Tupac +1warn mai ai 1 sansa si dupa 5 zile ban!
    Andreea
    Member CastleMu
    Member CastleMu

Data de înscriere : 04/06/2008
    Varsta : 27

Mesaj  Andreea la data de Lun Iun 16, 2008 3:44 pm

Ce sa le mai zici si la astia 2... Impotriva lui Mikidutza ala e tot serverul.. iar deiutzu vorbeste probabil de foame. Ti`am mai zis in 3 topicuri... si in joc ca am avut ban dar mi l`a scos... da n`ai cu cine ma.. n`ai cu cine... Suspect vorbiti cat vreti...credeti ca rezolvati ceva cu niste vorbe? Iar tu domnu` m1kidutza... sa stii ca eu cu Kosmyn am avut niste neintelegeri si in nici un caz nu ar tine cu mine... dar asa iti place sa il acuzi pe nedrept... in fn.. vorbiti ma.. mai deschideti vreo 10 topicuri pe subiectul asta.. k la asta sunteti buni..
    puyak
    Member CastleMu
    Member CastleMu

Data de înscriere : 03/06/2008

Mesaj  puyak la data de Lun Iun 16, 2008 3:47 pm

pana la urma ce treaba are ADmini cu Andreea ? Very Happy KoSmyN cu Andreea dak vreti voi sa stiti nu is prea apropiati Smile)) se cearta mereu asa ca nu e vina la Admini ca nu cititi regulile Very Happy Pk e voie acuma peste tot Very Happy ... ca va face de ras? bv ei Smile cine facea ks si o facea n00b inainte ? Mikidutza cu Deyutzu ... voi erati cu gura mare inainte .... o faceati n00b .... etc .. bv ei Smile va intoarce o fata cum vrea ea:D dak sunteti mai albi :P
    Uscat
    Admin Forum
    Admin Forum

Data de înscriere : 02/06/2008
    Varsta : 32
    Localizare : Oradea

Mesaj  Uscat la data de Lun Iun 16, 2008 5:01 pm

1.Nu avem ce face cu webshopu,asta e,Ionut e sefu
    2.Admini sant serios k sa stii,nu santem copilasi de 14 ani care tocmai si au luat buletinu.Ca sa stii noi nu tinem cu nimeni.
    3. Daca ai u print cu Andreea ca rade de tn si te face nsh cum,punel sa vedem.
    4.Acesta nu e o plangere,mai degraba razbunare si nervi.Mutat la Discutii Libere.

ps: play4fun

>>> Tupac Very Happy

KoSMyN
    Admin Forum
    Admin Forum

Data de înscriere : 04/06/2008
    Varsta : 28
    Localizare : Undeva in Romania

Mesaj  KoSMyN la data de Lun Iun 16, 2008 6:46 pm

M1kydutza,sincer srv nu sta in tine,esti binevenit sa pleci oricand.Te lauzi k esti la facultate,vb naiba bine,k faci numa cacofonii:)).

deyutzu,ii dau ban cand merita,cand nu merita,nu am dc sa`i dau.

Intelege`ti k admini nu tin cu nici un player,pur si simplu fiecare player trebuie sa respecte regulamentul.

Iar tu m1ki degeaba vb,cum k zice andrea pe post unele lucruri,pe mn ma intereseaza printurile nu vorbele celor din game.

Cat despre Creditele de pe site,alea sunt o modalitate de a mentine srv on,daia le-a bagat ionut si nu cred k le va scoate el pt k n`uti convine tie ce fac eu(desi nu inteleg ce fac).Pune mana si invata pt examenele alea mai bine.
    yourdaddy
    Member CastleMu
    Member CastleMu

Data de înscriere : 11/06/2008
    Varsta : 26

Mesaj  yourdaddy la data de Mar Iun 17, 2008 8:53 am

miks1 omule dak nuti convine ceva lasate de castle nu mai face atatea nazuri sau dak nu taci din gira crezi k eo cand eram la inceut vai de capu meo si totzi ma luuau peste cao si alea alea crezi k ziceam ceva?nu nu ziceam............ totzi ma faceau noob noob asa k frate nu vreau sa te superi pe mn sau ceva da nu mai fi sifonar sa zik asa

Continut sponsorizat

Mesaj  Continut sponsorizat

Acum este: Sam Sept 22, 2018 1:17 pm